seca

Měřící stanice seca 285 umožnuje stanovit výšku a váhu v jediném okamžiku. Navíc data ihned bezdrátově přenese do PC. Seca 285 se vyznačuje vysokou vážící kapacitou, polohovačem paty a pevnou hlavicí s integrovanou Frankfurtskou rovinou seca pro přesné polohování hlavy pacienta. Měřící stanice má dva displeje. Jeden pro přímé vyčtení výšky z hlavice a druhý třířádkový multifunkční dotykový displej pro simultánní zobrazení výšky, hmotnosti a BMI. Díky 50gramové stupnici měřící stanice zobrazuje i ty nejmenší změny hmotnosti. Měřící stanice přenáší veškerá měření skrze bezdrátovou technologii seca 360° je možné výsledky ihned vytisknout.


Určení

Všestranná a stabilní měřící stanice seca 285 je vhodná pro použití u dětí i obézních pacientů dl 300 kg. Výškový rozsah měřící stanice je od 30 do 220 cm. Po zadání dílčích parametrů (pohlaví, věk a úroveň fyzické aktivity – PAL), seca 285 umožňuje určit i celkovou spotřebu energie pacienta. Určena pro lékařské využití. Automaticky vypočítá BMI a zobrazí hodnotu na medicínském displeji. Medicínsky ověřená váha s označením M a třídou přesnosti III.

Výhody

  • maximální přesnost pro následnou diagnostiku
  • medicínsky ověřená a kalibrovatelná váha
  • citlivá 50g stupnice a nosnost až 300 kg
  • bezdrátový přenos dat do PC
  • eliminace chybovosti při přenosu dat do PC
  • frankfurtská rovina pro přesné polohování hlavy
  • třířádkový multifunkční dotykový displej
  • automatický výpočet BMI

Přesnost a kvalita výsledků z váhy seca 285 je důležitým základem pro následnou diagnostiku pacienta. Seca 285 je medicínsky ověřená a kalibrovaná přímo na místo určení dle nařízení 2009/23/EC Class III. Stisknutím pouze jednoho tlačítka na multifunkčním dotykovém displeji se výsledky přenesou do 360° bezdrátové tiskárny nebo do PC. Stabilní skleněná podložka s integrovaným polohovačem paty zaručuje přesné výsledky měření a bezpečnou oporu.

Technická data
rozměry váhy (v x š x h) 2394 mm x 434 mm x 466 mm
rozměry podložky (v x š x h) 60 mm x 430 mm x 365 mm
hmotnost 16 kg
nosnost 300 kg
citlivost 50 g < 150 kg> 100 g
třída přesnosti III (M)
napájení síťový adaptér / baterie pro hlavici
přenos dat bezdrátová technologie seca 360°
Funkce
TARE
pre-TARE
matka / dítě
HOLD, auto-HOLD
BMI, auto-BMI
BFR
CLEAR, auto-CLEAR
přepínání rozsahu vážení
nastavitelné tlumení
POSLAT / TISK
Kompatibilita
360° bezdrátová tiskárna seca 465 a seca 466
software seca analytics 115
360° bezdrátový USB adaptér seca 466